• Info

Informácie ohľadom stravovania na nový školský rok 2023/2024

Prihlásenie stravníka na obed

• Prihlášku na stravovanie v školskej jedálni
        • Vyplniť prihlášku a odoslať vedúcej Šj - stačí e-mailom

Výška stravného

1. stupeň 1,90 € + réžia 16,-
        2. stupeň 2,10 € + réžia 16,-
        3. stupeň 2,30 € + réžia 16,-
        4. Zákonný zástupca dieťeťa, ktorý donáša diétne stravovanie a strava je podávaná s školskej jedálni prispieva na režijné náklady 8,- Eur/ mesačne.

Príspevok na stravovanie zákonný zástupca dieťaťa/ žiaka uhrádza vopred , najneskôr do 25. dňa v mesiaci. Ak zákonný zástupca príspevok na stravu neuhradí včas, dieťaťu/ žiakovi môžu byť systémom prerušené objednávky a je vyradené zo stravovania. Obnovenie objednávok na odber stravy je možné až po úhrade stravného.

Stravné za žiakov základnej školy oprávnených na poskytnutie dodácie je hradené zo štátnej dotácie.

Rodičia platia každý mesiac režijné náklady 16,00 .

Tieto podmienky platia  ak sa žiak zúčastní vyučovacieho procesu. Ak žiaka včas neodhlásite z odberu stravy, alebo neodoberie obed stravné hradí rodič. Dlžnú čiastku  za neodhlásené obedy si môžete pozrieť na stránke edu – page  / platby alebo jedálny lístok a výška kreditu je mínusová/. Dlžnú sumu treba uhradiť do 10. dňa nasledujúceho mesiaca, inak môže byť dieťa vyradené zo stravovania.

Šeky na stravné sa nevydávajú. Výšku úhrad si môžete pozrieť  cez aplikáciu edu- page.

Rodičia, ktorí nemajú prístup k edu- page si môžu od vedúcej školskej jedálne vyžiadať predpis úhrad na celý školský rok vopred.

Všetci žiaci, ktorí odovzdali  prihlášky na stravovanie, sú automaticky prihlásení na odber stravy odo dňa, ktorý uviedli v prihláške do ŠJ až do skončenia školského roku. Pri predčasnom ukončení školskej dochádzky v škole, alebo natrvalo  odhlásiť žiaka zo stravovania je povinnosťou rodiča nahlásiť zmenu písomne / stačí e-mail/ vedúcej školskej jedálne.

Spôsob úhrady:
        Platba za stravné a režijné náklady sa uhrádza mesačne vopred a to do 25.dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac.
        • bankovým prevodom  /Do správy pre prijímateľa napíšte meno, priezvisko a triedu stravníka/
        • trvalým príkazom

• vkladom na účet

Potvrdenia o úhrade neposielajte, zápis prijímaných platieb do systému je prevádzaný automaticky z bankových výpisov / výpisy dostávam denne za predchádzajúci deň/.

Číslo účtu : SK29 0200 0000 0016 4594 9357
        Konštantný symbol : 308
        Variabilný symbol : každý stravník má pridelený svoj

Odhlasovanie zo stravy

Odhlasovať stravu môžete cez stránku edu-page, sms-správou, e-mailom najneskôr do 7:30 hod. v daný deň.

Telefonické odhlasovanie kvôli časovej tiesni už nie je možné !

ZVEREJŇOVANÉ DOKUMENTY

Kontakty :
        Telefón : 0904 765 022          E – mail : horciciakova@zsrd.sk
        Jedálny lístok a nové informácie si môžete pozerať cez webovú stránku zsrd.edupage.org .